Ukázky z našich proševů


Kontakt QUILTING s.r.o.
Jiráskova 485
798 52 KONICE
tel/fax: 582 397 338
e-mail: info@quilting.cz

PROŠÍVÁNÍ

Naše firma disponuje prošívacím automatem MECA,který umožňuje prošívat látky až do šíře 240 cm,při použití výplňového materiálu v rozpětí 100-400g/m2. Prošíváme materiál jak dodaný zákazníkem,tak můžeme dodat matracové úplety z naší kolekce, případně zajistíme materiály dle výběru zákazníka od našich dodavatelů - firmy Pieters z Belgie,nebo Mattes a Amann,Německo. Kolekci látek najdete na stránkách našeho E-shopu.

V roce 2010 jsme ve spolupráci s naším dodavatelem začali jako první,používat novou generaci PES rouna-takzvané. “STRUTO“ ,které se jeví podle dosavadních zkušeností našich odběratelů,jako bezkonkurenční. Na rozdíl od roun typu „TERMO“ se tak brzy neslehne a drží tvar proševu. Princip kolmo stavěného vlákna byl vyvinut ještě v Československu a posléze prodán do USA. Samozřejmě stále ještě používáme rouna typu TERMO, které je cenově výhodnější.
Vzory které používáme jsou jak klasické-káro, oblouky, tak i naše vlastní vzory, které lze kombinovat do 3,5,nebo 7.zon. Volbou vzorů se snažíme vyjít vstříc požadavkům zákazníka - pokud to umožňuje náš prošívací automat.
Důležitým prvkem naší práce je kvalita,proto platí „NULA CHYB“. prosivani prosivani prosivani prosivani prosivani
prosivani prosivani prosivani prosivani